Shtëpi me truallë në Brod afër Brezovice

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 120 M 2
  • Year Built: 2009

Description

Zeka Patundshmëri ofronë shtëpi prej 120 m² dhe oborrin prej 7 ari në fshatin Brod në afërësi të Brezovicës.

Shtëpija ka këtë rënditje:

Kati përdhesë:
Qëndrimi ditor me kuzhine me depo,një banjo&WC

Kati 1:
Tri dhoma gjumi,një banjo&WC.

Shtëpija është e mobiljuar dhe e rregulluar mirë,dhe shitet ashtu siq shihet në fotografi.

Shtëpija dhe tokan kan dokumentacjon të rregulltë për aktin noterijal.

Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë.

Informatat:

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari H 45 Kati 1 N 8
Ulpianë-Prishtinë 12000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]