Shtëpi me Qera

600€
Rooms
2
Bedrooms
5
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 250 M 2
  • Year Built: 2000

Description

Jepet me qera shtëpija prej 250 m², 3 kate mbi podrum.
Në lagjen Mati 1,buzë rrugës Isë Kastrati.

Shtëpija shihet në fotot e më poshtme.

Shtëpija mund të orgonizohet në disa mënyra,dhe mundëson disa veprimtari të ndryshme.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtin

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]