Shtëpi me qera në Prishtinë

5,800€
Rooms
2
Bedrooms
8
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 510 M 2
  • Year Built: 2002

Description

Zeka Patundshmëri ofronë shtëpinë me qira prej 510 m², në lagjen Arbëri në rrugën kryesore Ahmet Krasniqi në Prishtinë.

Shtëpija ka këtë përbërje:

Podrumi ka 3 hapsira të shfrytëzueshme dhe një banjo me dalje në oborr.

Kati përdhesë,ka një hapsirë të madhe të punës që e perfshinë tërë përdhesen,si dhe nje banjo.

Kati i parë ,ka 5 dhoma të ndara që mund të përdoren hapsira të punës, një kuzhinë,dy banjo&WC me dalje në ballkonë.

Shtëpija është e renovuar e tëra dhe e gatëshme, për qdo llojë veprimtarije biznesore.
Ka qasje direkte në rrugë kryesore, si dhe parkingu për 5-6 vetura.

Shtëpija gjendet në një zonë të qetë,me qasje në rrugën kryesore, ka afër edhe qendrën e qytetit dhe shumë përparësi që ofrohen në atë zonë.

Për më shumë informacjone na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Partneri juaj: Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]