Shtëpi e gatëshme në lagjen Qëndresa-Prishtinë Prishtinë

300€
Property type: Shtëpi
Rooms
2
Bedrooms
6
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 342 M 2
  • Year Built: 2015

Description

Zeka Group-Patundëshëri
Ofronë shtëpi të gatëshme në lagjen Qëndresa në Prishtinë
Shtëpija ndodhet në 3,12 ari truall,në një rrugë të mbyllur,ofronë qetësi,siguri dhe ka një pamje të bukur,me pamje nga katër anët Lindje-Jugu-Përëndimi-Veri

Shtëpija ka gjithësej ka podrumin,katin përdhesë dhe kati 1 dhe 2 dhe nën kulum.
Shtëpija ka këtë rënditje:

Përdhesa-Qëndrimi ditor,kuzhina dhe tryeznija+Dy dhoma gjumi+2Banjo

Kati 1-Tri dhoma gjumi ,dy banjo&wc+Terase të mbuluar
Nën kulmi-3 dhoma por mundet edhe të hapen.

Shtëpija është e gatëshme për banim.

Një ashtu ofrohen kushte te mira të pagesave për blerësin e mundëshëm.
Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë.

+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtin 12000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]