Shtëpi dupllo në lagjen Priam Village-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 135 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri:

Ofronë shtëpi dupllo në lagjen Priam Village Prishtina

Shtëpitë me një dizajnë modern të brendëshëm dhe të jashtëm,e cila përshtatet me atë pjesë aty në lagje.

Shtëpitë janë të  shtrirë në 2×135m²,dhe janë të gatëshme në dhjetor të 2021.

Shtëpitë përbehet nga një katë përdhesë :

Një dhomë gjumi ose të punës

Qëndrimi ditorë+Kuzhina +Tryezeri

Banjo me wc+Depo+Garazha

Dhe kati i parë përbëhet:

Tri dhoma gjumi.

Dy banjo me wc+utiliti+logja+ballkoni

Shtëpitë janë pronë e nënkotraktorit dhe për qdo informatë shtesë na kontaktoni ose na vizitoni në ambijentet e punës.

+383/045319313&+383/043414141

www.zekagroup.info&info@zekagroup.info

Rruga Muharrem Fejza -Mati 1

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]