Shitet shtëpija në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
3
Bedrooms
5
Bathrooms
4

The space

  • Land Size: 377 M 2
  • Year Built: 2001

Description

Zeka Patundshmëri ofrone shtëpi për shitje në Prishtinë

Shtëpija është 3 katëshe dhe e shpërndarë në 377 m²,e ndërtuar në 4 ari tokë.

Shtëpija ka infrastrukturë të kompletuar,ndriqim të rrugëve,ujësjellësi,dhe është lagje e qetë për banim.

Shtëpija është e mobiljuar me standarde të larta dhe i plotëson të gjitha kushtet për banim.

Shtëpija përbëhet nga:

Kati i parë:

Qëndrimi ditor me kuzhinë,një dhomë gjumi ,depo,banjo dhe garazha.

Kati përdhesa :

Qëndrimi ditor me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe dy banjo.

Kati i pare:

Tri dhoma gjumi,dalje në ballkonë,banjo dhe depo.

Kati i tretë  nën qati:

Oda tradicjonale me dalje në ballkon, një dhomë gjumi me dy banjo.

Shëpija shitet e mobiljuar me qmim 170000 eu,ka mundësi edhe ndonjë ndrrim me banesa e qmimi pastaj lëvizë në saje të marrëveshjes dy palëshe.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

Tel+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Rrruga Mark Dizdari

D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]