Shitet Garazha ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 15 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Zeka Patundshmëri ofronë garazhën e gatëshme për shitje, ndodhet në lagjen Mati 1, rruga Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e – 2-të podrumit, dhe me 15 m².

Çmimi është 12.000 eu m², dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të garazhës.

Për më shumë informacjone, ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]