Shitet banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96.62 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri 
Ofronë banesën në Prishtinë ,Mahalla e Muhagjerëve gjegjesishte rruga Bedri Shala.

Banesa është orgonizohet:

  • Qëndrimi ditore me kuzhine dhe dalje në ballkon.
  • Dy dhoma gjumi.
  • Dy banjo&wc dhe depoja

Banesa gjindet në katin  e 3,me një sipërfaqe  prej 96.62 m².

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502

+383/046507502

Email:info@zekagroup.info

Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 3

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]