Shitet banesa në Prishtinë-Arbëri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.5 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shtëpia jonë e javës është një banesë moderne me:Qëndrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC, depo dhe ballkoni në Prishtinë-Arbëri, pranë magjistrales Prishtinë-Vushtrri.

Ndodhet në katin e 4-të, të një objekti shumë familjar, e cila është në fazën përfundimtare të punëve.

Tjetër veçori e banesës është që banesa ka 91.5 m² hapsirë banimi, lartësia e banesës është 2,70 m, një ballkon i madh i japin banesës një ndjenjë unike.

Na shkruani një mesazh privat, për të zbuluar më shumë për këtë banesë, dhe për të rezervuar termin që ta shihni këtë banesë më për së afërmi.

Qmimi i banesës është i përballueshëm për qdo klientë, si dhe kontrata për këtë banesë bëhet tek notari.

Agjencioni Zeka Patundshmëri.

✆049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]