Shitet banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 63.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 1+1 tek lagjja Prishtina e Re në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin 6-të  me sipërfaqe totale 63.5,dhe me orjentim nga lindja.

Objekti ku ndodhet  banesa ka punime dhe instalime cilësore,dritaret dhe fasadë ventiluse etj.

Orgonizohet në:

Ambijent ndenje me kënd të gatimit me dalje  në ballkon,me një dhomë gjumi dhe në tualet.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]