Penthouse në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 138.11 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Penthous 3+1,në fazën përfundimtare të punëve.

Penthous në shitje i cili gjendet në lagjen Eliza,rruga Hamdi Grejqevci nê Fusheë Kosovë.

Penthous&banesa gjindet në katin e 8-të objektit,dhe me 138,11m²banim & 48m² teras,me orjentim nga jug-përëndim.

Pentohus orgonizohet nga dhoma e ndenjës &kuzhina me trapezeri me ballkon nga jug-përëndim,3 dhoma gjumi,3 banjo dhe depoja me pamje nga jug-përëndimi.

Zona mjaftë përshtatëshme,për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të penthous.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]