Penthous për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 270 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje penthouse , me sipërfaqe 262,53 m² banim dhe terasë, e cili ndodhet në Prishtinë.

Posedon një hapësirë tejet të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi ndarjeje të saj sipas nevojës së blerësit.

Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Penthous orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Tri dhoma gjumi.
Tri banjo dhe depoja.
Si terasë që mbulonë penthous në dy anët.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e penthous, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin .

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]