Penthous për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 125 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Ofrohet për shitje banesa – penthouse me sipërfaqe 165 m² banim dhe 325 m² terasë, e cila ndodhet prapa rrugës B dhe Royal Mall, me orientim nga lindja-jugu-përëndim.

Posedon një hapësirë tejet të madhe, i mobiljuar me shije të pronarit të tashëm, dhe shitet ashtu siq shihet në foto.

Ndërtesa ku ndodhet penthouse, posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Penthous orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Tri dhoma gjumi.
Dy banjo dhe depoja.
Dhe terasa e madhe .

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e penthous, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.

Kontrata për këtë pronë bëhet tek notari.

INFORMATAT:
TEL:+383/049 507 502
WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]