Penthous për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 138 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa – penthouse i gatëshme për banim, me sipërfaqe 138.11 m² banim dhe terasë, e cila ndodhet në Rrugën Hamdi Grajqevci , në kompleksin ELIZA, me orientim nga jugu dhe perëndimi.

Posedon një hapësirë tejet të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi ndarjeje të saj sipas nevojës së blerësit.

Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Penthous orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Tri dhoma gjumi.
Dy banjo dhe depoja.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e penthous, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
TEL:+383/049 507 502
+383/046 507 502
WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]