Penthous për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 137.27 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa – penthouse i gatëshme për banim, me sipërfaqe 137.26 m² banim dhe 92,19 terasë, e cila ndodhet në Rrugën Hamdi Grajqevci , në kompleksin ELIZA, me orientim nga lindja-përëndim.

Posedon një hapësirë tejet të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi ndarjeje të saj sipas nevojës së blerësit.

Ndërtesa ku ndodhet penthousi posedon dy ashensor, dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Penthous orgonizohet:
Qëndrimi ditorë, kuzhina ndaraz me trapezeri.
Tri dhoma gjumi.
Tri banjo dhe depoja.
Dy ballkona,njëri nga lindja dhe tjetri nga përëndimi.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e penthous, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

TEL:+383/049 507 502
WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]