Penthous në shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 126.72 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Kësaj here prezentojmë një penthous të orgonizuar mirë 3+1,në fazën përfundimtare të punëve.
Penthous në shitje i cili gjendet në lagjen Eliza,rruga Hamdi Grejqevci në Fushë Kosovë.

Penthous&banesa gjindet në katin e 8-të objektit,dhe me 126.72 m²banim & 110 terasë m² teras,me orjentim nga lindja.

Pentohus orgonizohet nga dhoma e ndenjës &kuzhina me trapezeri me ballkon nga jug-përëndim,3 dhoma gjumi,3 banjo dhe depoja me pamje nga jug-përëndimi.

Zona mjaftë përshtatëshme,për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.
Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të penthous.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]