Penthous në rrugën C

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 130 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri 

Ofronë për shitje penthous në rrugën C në Prishtinë,me 90 m² banim ,si dhe 40m² terasë të llogaritura neto.

Penthous gjindet në katin e 9 ,me pamje nga Jugu.

Penthous ndahet në:

Qëndrimi ditor  bashkë me kuzhinë.

Tri dhoma gjumi (njëra dhomë me banjo)

Dy banjo&WC

Penthous ka një pamje të mirë dhe shitet nga pronari privat.

Për më shumë informata:

Tel:+(383)045319313

+(383)043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info