Parcela per shitje ne Çagllavic

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 200 M 2

Description

Zeka Patundshmëri ofronë për shitje parcelën prej 2 ari në Prishtinë-Qagllvicë.

Parcela ndodhet në një zonë të qetë,posedon fletën poseduse, infrastruktur të plotë.

Qmimi i parcelës është 52000, dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e parcelës ,parcelën mund ta shikoni qdo ditë punës me termin paraprak.

Informatat:
Telefon:+[383] 049 507 502
Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]