Parcela në shitje në Bërnica e Epërme

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 15000 M 2

Description

Ofrohet për shitje tri parcella nga 5 ari për troje, me sipërfaqe totale prej 15 ari.
Toka gjendet në Fshatin Bërnica e Epërme,diku 5 km nga Prishtina.

Toka ka infrastrukturë të mirë, buzë rrugës kryesore të fshatit, ujësjellës, kanalizim si dhe ka qasje të afërmë me KEDS.

Gjendet në mes të fshatit ,një vendë i qetë kryesisht shtëpi të banimit individual.

Toka ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një takim në pronë ,apo për pronat të tjera.
‐——–‐————————————————-
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]