Parcela ne shitje..

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 400 M 2

Description

Zeka Group Patundshmëri ofronë parcelen prej 4 ari, në lagjen Taukbahqe në Prishtinë.

Parcela është për ndërtim të ultë dhe ka dokumentacjon të rregulltë me fletë poseduse.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë ose ,apo edhe të tjerat.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]