Parcel ne shitje ne lagjen Qendresa

87,750€
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1
Garazhet
1

Hapsira

  • Hapsira: 3.51 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2008

Përshkrimi

Ofrohet tokë për shitje prej 3,51 ari,në lagjen Qëndresa në Qagllavicë

E dedikuar për ndërtim të ultë.

Prona nê fjalë ka infrastrukturë dhe ka dalje në rruge.

Toka posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për pronarin e ri.

Qmimi  dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e tokës

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
TEL+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www,zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari

D6-H45-Kati 1-N 8        Ulpianë -Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]