Ofrohet për shitje banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 84.6 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet për shitje banesa 2+1 me sipërfaqe prej 84.6 m² në lagjen e Muhagjerëve ,përballë Kolegjit ILIRIJA në Prishtinë,zona ku ndodhet banesa ka nje pamje të mirë të qytetit.

Banesa ndodhet në katin e 3 dhe e gatëshme për banim.

Është e orgonizuar në dy dhoma gjumi,dy tualete,dhome ndenje me kënd të gatimit,një ballkonë dhe depo.

Banesa ka orjentim lindje-jug,qmimi dhe kushtet e pages bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]