Objekti afarist në Kastriot

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 233 M 2
  • Year Built: 2009

Description

Ofrohet për shitje objekti afarist me fletë poseduse, në qytetin e Kastriotit.
Objekti gjendet në dalje të qytetit dhe ka qasje të mirë në atë pjesë.

Objekti ka sipërfaqe 233 m², janë të ndara në 2 kate ( P + 1) dhe 2.5 ari truall.

Objekti është i destinuar për qdo aktivitet biznesor, ka orientim Jug – Perëndim, posedon ngrohje me rrymë, parking të jashtëm etj.

Objekti është i gatshëm dhe ka këtë rënditje.

Katër Dhoma pune.
Dy banjo&wc.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]