Objekte komericijal në Prilluzhe KK Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
4

Hapsira

  • Hapsira: 700 M 2
  • Viti i ndërtimit: 1993

Përshkrimi

Zeka Patunshmëri ofronë objekt komercijal në fshatin Prilluzhë komuna e Vushtrrisë.

Objekti ka 688 m² i ndërtuar rreth viteve 1990,dhe me hapsirë rreth e rrotull.

I përshtatëshëm për aktivitete të ndryshëme biznesi.

Objekti ka dokumentacjon të rregulltë për përkthim .

INFORMATAT:

+383/045319313 —www.zekagroup.info

+383/043414141—info.zekagroup.info

Mati 1     Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]