Në shitje garazha në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 15 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet nga Zeka Patundshmëri garazha prej 15 m²,në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Garazha është e gatëshëm dhe me dokumentacjon të rregullt.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarin e garazhes.

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]