Lokali për shitje në Lagjen Lakrishte-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 158 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet për shitje lokali në lagjen Lakrishtë, me sipërfaqe 158 m², në kompleksin Ramiz Sadiku në Prishtinë.

Lokali ka orientim nga jugu-lindja, me këtë përbërje:Sallë e madhe që mundet të ndahet sipas nevojës të blerësit, tualet dhe depo. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Lokali ka fletën poseduse ,dhe përkthimi bëhet me notar.

Çmimi i shitjës është 2.990€.

Mos hezitoni të na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]