Lokali per qiradhenje ne Arberi-Prishtine

600€
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 102 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofrone lokalin për qiradhënje në Arbëri-Prishtinë

Gjindet në përdhesë dhe e përshtatëshme për ambijent komericijal.

Është i përfunduar dhe e gatëshme për punë.
Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:
Tel+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Rrruga Mark Dizdari

D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë 12000
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]