Lokali ne shitje ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 170.3 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patunshmëri ofronë lokalin nê shitje nê Prishtinë nê rrugën Isë Kastrati, afër Shkollës Milenjumi  i Tretë.

Mundësi e mirë investimi ,pasi ka qenë dhe është gjithëmon me qera për biznes.
Lokali ka 177,73 m² ku pritet te perfundoj ne fillim te vititi 2023 i pershtateshëm për qdo aktivitet biznesi.

Për më shumë na kontaktoni në tel ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Ulpiana D6 H45
Prishtinë 12000
KOSOVË

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]