Lokali ne Shitje ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 121 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofronë lokalin për shitje, me sipërfaqe 121 m² me lokacion në Mahallën e Muhagjerëve në Prishtinë.

Lokali ka orientim nga lindja me një hapësirë të shfrytëzueshme dhe një tualet.

Sistemin e ngrohjes do ta ketë Termokos,si do jetë i gatëshëm në fund 2024-të.

Lokali ka një vendë të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive biznesore.

Mos hezitoni të na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]