Lokale për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 60 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ka nderin të ju prezentojë lokale me sipërfaqe të ndryshme, gjenden pranë rrugës Prishtinë-Pejë-M 9, me ndërtues Ardi Invest .

Objekti është në fazën e ndërtimit të vrazhdë, dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024-të.

Mos hezitoni të na kontaktoni!

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email :info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]