Lokal për shitje

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 70.68 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Ofrohet lokali për shitje në Prishtinë ,rruga Isë Kastrati afer Shkollës Milenjumi i Tretë.

Lokali është në përdhesë dhe pritet të përfundoje në fund të vitit 2023.

Lokali ka një sipërfaqe totale prej 70.68 m²,dhe përbëhet prej një hapsire të gjallë me bonjo ,dhe ka mundësi në dy pjesë të ndahet.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e lokalit.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]