Lokal për shitje në Skenderaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 228 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 228 m² me lokacion në Skënderaj.

Lokali ka orientim të mirë nga lindja, ka një hapësirë që ofron mundësi të ndryshme.

Lokali gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Qmimi dhe kushtet për pagesa bëhen me pronarin e lokalit.

Për më shume rreth lokalit na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]