Lokal për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 186 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2010

Përshkrimi

Zeka Group Patundshmëri ofronë lokalin nê shitje nê Prishtinë ,nê rrugën  Ahmet Gashi  në lagjen Mat 1,gjegjesishte 300 metra nga fundi i rrugês B,dhe jo larg rrugës A .
Është mundësi e mirë investimi ,pasi ka qenë dhe është gjithëmon me qera për biznes.
Lokali ka 183 m²dhe 64 metra teras,ka fletê posduse,dhe ka parking të bollêshëm.

Për më shumë na kontaktoni në tel ose na vizitoni në zyret tona.
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari

Ulpianë-D 6 H 3 K 1
Prishtinë 12000
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]