Lokal për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 105 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 105 m² me lokacion në afërsi të Shkollës Milenjumi i Tretë, rruga Isë Kastrati me ndërtues Bashkimi Projekt.

Lokali posedon një hapësirë të madhe për punë si dhe një banjo&wc.

Lokali posedon hapësirë për vendparkim të jashtëm, nxemjen e ka nën dysheme dhe bëhet me KEDS.

Lokali ka lokacion të përshtatshme për zhvillimin e shumë, veprimtarive afariste.

Për më shumë informacjone apo një vizitë në pronë na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]