Lokal për shitje në Prishtinë

2,550€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 110 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje Lokali afaristë, me sipërfaqe totale prej 110 më, në afërsi të Gorenjes dhe Albi Mall në Prishtinë.

Lokali ka pozitë të përshtatshëme, pamje të hapur dhe me qasje nga shumë anë të qytetit, parking të bollëshëm.

Lokali gjendet në katin përdhesë dhe me sipërfaqe 110 m², ka mundësi të ndarjes në dy pjesë, me metrazhe të bollëshëme.

Në lokal pëfshihen,një njësi e gjërë dhe lartë në kushte standardeve të kërkuara, banjo&wc.

Lokali është i gatëshëm në Prill 2024-të,qmimi 2550£ m².

Na kontaktoni për më shumë:

Tel+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]