Lokal për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 288 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet për shitje lokali afaristë në lagjen Prishtina e Re në rrugën Malush Kosova në afërsitë rrugës A në Prishtinë.

Lokali ka sipërfaqe totale prej 288 m² dhe podrumi prej 60bm², orgonizohet në disa mënyra dhe ka pamje nga rruga dhe lindja.

Lokali ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e investorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
INFORMATAT:
Tel:+383/049507502
+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D 6 H 3 K 3
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]