Lokal për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2

Hapsira

  • Hapsira: 62.91 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofronë lokal afaristëpër shitje ,i përshtatêshëm për qdo aktivitet afër gjykatave në rrugën Nekibe Kelmendi në Prishtinë.
Lokali ka 62.91 m² dhe gjendet në katin e 5-të objektit,me pamje nga përëndimi dhe ëshë e tëra në xhama.

Lokali pëbëhet:
Tri dhoma dhe një banjo me wc.

Lokali është i gatëshëm ,për të gjitha na kontaktoni:
Tel:+38349 507 502
+38346 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Ulpiana D6 H3
Prishtinë 12000
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]