Lokal për shitje ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 158.64 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ambient komercial për shitje në Lagjen e Muhagjerëve ne Prishtine,me sipërfaqe prej 158,64 m².

Lokali ka ne dy anet dalje në atë parku dhe rruga.
Ka 4 dyer dhe 2 banjo.

I përshtatëshem për aktivitete te ndryshme biznesi.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për  më shume informacjone na kontaktoni ne telefon,ose na vizitoni ne zyret tona te punës.

Për më shumë informacjone na kontaktoni:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Zyret tona:

Ulpiana D6 H45

Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]