Lokal për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 55.1 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patunshmëri ofronë lokalin nê shitje nê Prishtinë ,nê rrugën Muharrem Fejza afë rreth rrotullimit të rrugës C.

Mundësi e mirë investimi ,pasi ka qenë dhe është gjithëmon me qera për biznes.
Lokali ka 55.1  m² dhe i gatëshme për qdo aktivitet biznesi.

Për më shumë na kontaktoni në tel ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Ulpiana D6 H45
Prishtinë 12000
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]