Lokal për shitje ne Lipjan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 100 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 100 m²,
në qytetin e Lipjanit, ndërtues Cima Construction.

Ka orientim nga jug-lindja,dhe pritet të jetë i gatëshme gjatë vitit 2024-të.

​Ka një hapsirë të madhe dhe të shfrytëzueshme, ndahet sipas dëshirave të blersit, dhe dy banjo&wc.

​Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

​Mos hezitoni të na kontaktoni, ose të na vizitoni në zyret tona:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]