Lokal për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 241.90 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofronë lokal komercijal për shitje,në lagjen Eliza në Fushë Kosovë,me sipërfaqe 241,90 m².

Mundësi e mirë për investim ,lokali është i gatëshëm për punë dhe posdon fletën poseduse.

I përshtatëshëm për aktivitete të ndyshme biznesi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet tona të punës.

+383/049 507 502

+383/046 507 502

www.zekagroup.info

Zyret tona të punës :

Në Prishtinë -Ulpiana D 6-H 45

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info