Lokal per shitje ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 53 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 53 m², në Fushë Kosovë me ndërtues Ace Group.

Lokali gjendet në katin përdhesë me orientim nga jugu, ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme dhe një banjo&wc.

Lokali ka qasje direkte në rrugë të lagjes, dhe është i përshtatshëm të shfrytëzohet për qdo llojë biznesi.

Për të mësuar më shumë për këtë pronë,apo edhe të tjera,na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

Tel:+383[049] 507 502
Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]