Lokal për shitje në Fushë Kosovë

1,250€
Rooms
1
Bathrooms
2
Garages
2

The space

  • Land Size: 241 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet lokali për shitje ose ipet me qera, me sipërfaqe 241,90 m² , në lagjen Elizë në Fushë Kosovë.

Lokali orgonizohet nga:
Një sallë e madhe ,me dalje nga oborri që shihet parku me dy hymje ,si nga prapa është rruga ndihmëse edhe parkimi,dhe dy tualete&wc.

Janë edhe dy garazha që janë pjesë e lokalit.

Lokali mund të orgonizohet në disa mënyra,dhe mundëson disa veprimtari të ndryshme.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari
D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]