Lokal për qiradhënje në Prishtinë-Arbëri

650€
Rooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 102 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Jepet me qera lokali prej 105 m² , në lagjen Arbëri në Prishtinë.

Lokali orgonizohet nga:
Një sallë e madhe ,me dalje nga oborri që shihet rruga kryesore direkt, dhe nje banjo.

Lokali mund të orgonizohet në disa mënyra,dhe mundëson disa veprimtari të ndryshme.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari
D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]