Lokal për qiradhenje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 67 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2011

Përshkrimi

Zeka Group Patunshmëri ofronë për qira lokalin në Emshir afër Stacjonit të Autobusëve.
Gjindet në katin e 1 dhe dhe me 67 m² e përshtatëshme për ambijent komericijal.
Është i lirë dhe i gatëshme për punë.
Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari

D 6 H 3 K 1

Ulpianë-Prishtinë
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]