Lokal për qira dhënje në Mati 1-Prishtinë

1,300€
Rooms
6
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 160 M 2
  • Year Built: 2016

Description

Ambient komercial për qiradhënje në lagjen Mat 1 në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë,kati 1-të me sipërfaqe prej 160 m² me orjentim Lindje-Përëndim.

Lokali orgonizohet nga një koridorë e zyret e shpërndara në të majtë e tê djathtë dhe dy banjo.

 

Lokali lëshohet me inventar ashtu siq shihet në foto,I përshtatëshëm për zyre të qdo lloj të biznesit.

Qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronar të lokalit

Mos hezitoni të na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel+383/49 507 502
+383/46 507 502
Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]