Lokal per qeradhenje ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 25.10 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet me qera lokali me sipërfaqe 25 m², në Fushë Kosovë afër Bau Market, në objektet e Orienti Construction .

Lokali gjendet në katin përdhesë me orientim nga lindja, ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme dhe një banjo&wc.

Lokali ka qasje direkte në rrugë kryesore, dhe është i përshtatshëm të shfrytëzohet për qdo llojë biznesi.

Për të mësuar më shumë për këtë pronë,apo edhe të tjera,na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

Tel:+383[049] 507 502
Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]