Lokal për qera

1,500€
Dhomat
11
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 500 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Jepet me qera lokali prej 200+300 m² , Mahalla e Muhagjerëve në Prishtinë.

Lokali orgonizohet nga:
Një sallë e madhe ,me dalje nga oborri që shihet rruga kryesore direkt,dhe nga pjesa e prapme dhe nje banjo.

Lokali mund të orgonizohet në disa mënyra,dhe mundëson disa veprimtari të ndryshme.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari
D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]