Lokal në Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 185 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ambijent komericijal për shitje në rrugën Eqrem Qabej  në Fushë Kosovë me sipërfaqe prej 185 m².

Mundësi shumë e mirë investimi,dhe i përshtatëshem për  aktivitete të ndryshme biznesi.

Lokali është e gatëshme në dhjetor të 2022

Qmimi sipas marrëveshjesme pronarin e lokalit.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]