Lokal me qira

280€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 46 M 2
  • Year Built: 2012

Description

Lëshohet me qera lokali 46 m², në objektin Beni Dona në Ulpianë-Prishtinë.

Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe përbëhet nga një hapsirë e madhe.
Lokali mund të përdoret për veprimtari të ndryshme biznesi si:Zyre të ndryshme, ordinancë, administratë, call center etj.

Informatat:

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D6 H45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]